"1953' Den Beri Nakliye Hizmetleri"

Firma Hakkında

1953 yılından beridir evden eve nakliyat hizmeti veren çolakoğlu nakliyat!

 

"evden eve nakliyat'ta 63Yıl"

Çolakoğlu Nakliyat İstanbul'da kurulmuş olup 1953 yılından beridir evden eve nakliye hizmeti almaktadır. Firmamız profesyonel ekipleri ile sizleri bu taşınma stresinden kurtarıyor..


Uluslararsı Evden Eve Nakliyat

Yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren MCS Lojistik, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Çolakoğlu Nakliyat uzun yılların deneyimini günümüz koşullarına inovasyonla uyarlamak suretiyle müşterilerine güven veren bir sistem sunmaktadır. Firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle, müşterilerine kusursuz bir tedarik zinciri ve bağlantı sağlar. evertitur an, pri hinc an, vix id dicam putent. Ius ornatus instructior in.

güçlü bir kapsamla lojistik hizmetleri sunuyor. Tüm talepler, tek ve anlık muhatap olan İstanbul merkez ofisimizden karşılanmak suretiyle müşterilerimiz için basit ve kısaltılmış bir süreç sağlanmaktadır.

Misyon

Çolakoğlu nakliyat kaliete misyonu ve vizyonuyla güçlü anlamda konsolidasyon ve dağıtım hizmetleri sunuyor. Çolakoğlu evden eve Bütün talepler İstanbul ofisimizden yürütülerek müşteri için tek muhatap, basitleştirilmiş ve kısaltılmış bir süreç sağlayarak yükün kusursuz ve ekonomik rotasını belirliyoruz.

Temel Değerlerimiz Doğru bilgi ve şeffaflığın ön planda olduğu bir hizmet anlayışı sahip olmaktayız Sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiklerimizi belirtiğimiz zamanda yapmak

 • 7-24 Nakliye Hizmeti

  İstanbul'da evden eve nakliyat hizmeti'nde sınır tanımıyoruz. Firmamız istanbul içerisinde kesintsiz taşımacılık hizmeti vermektedir. Yapmanız gereken,firmamız ile iletişime geçip taşıma hizmeti almak olacaktır.

 • Ücretsiz Expertiz

  Taşıma işlemi'nden önce evinize gelen expertiz elemanımız eşyalarınızı öncelikle etüt edip,daha sonra çek edip gerekli uygun fiyatı sunacaktır.

 • Kilo'ya göre Eşya

  Bazı firmalar bu tarz fiyatlar verebilir,ama kesinlikle bu tarz bir anlayış çolakoğlu nakliyat'da söz konusu değildir.

 • Kargo

  Çok acil kargo ve gönderileriniz mi var? yapmanız gereken çolakoğlu nakliyat'ı aramak olacaktır. Sorunsuz ve sigortalı taşınması için,hemen bizi arayın.


Uluslararası Evden Eve Nakliyat

ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİMİZİN BULUNDUĞU BÖLÜMDÜR. ARTIK SİZLERDE BÜTÜN DÜNYA'YA SORUNSUZ TAŞINABİLİRSİNİZ.

Copyright 2019 © Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketinin Bütün Hakkları Saklıdır